قطار کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد

قطار: کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد سیستان وبلوچستان دوومیدانی مسابقات دوومیدانی دوومیدانی نونهالان پسر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات «بعد از ظهر سگیِ» بارسلونا

به سال بعد بارسا امیدی هست؟تیمی با اینیستای 33 ساله و مسی 30 ساله و بوسکتس 29 ساله . نیمار در این چند سال اسطوره نیوکمپ شده؟ کسی توانسته جای ژاوی را پر کند؟ به

«بعد از ظهر سگیِ» بارسلونا

«بعد از ظهر سگیِ» بارسلونا

عبارات مهم : اروپا

به سال بعد بارسا امیدی هست؟تیمی با اینیستای 33 ساله و مسی 30 ساله و بوسکتس 29 ساله . نیمار در این چند سال اسطوره نیوکمپ شده؟ کسی توانسته جای ژاوی را پر کند؟ به نظر می رسد که جواب روشن و تلخی جهت همه این پرسش ها وجود داشته باشد.

به گزارش عصرایران؛ این ال کلاسیکو با همه قبلی ها تفاوت می کند. تفاوتی که شاید سال های بعد ودر تاریخ در موردش نوشتند. در مورد تیمی که سال ها عالی ترین بود ولی جهت سال آخر نه لیگ قهرمانان اروپا را برد و نه لالیگا تیمی که شاید آخرین ضربه را درپایان13سال درخشش مداوم از رقیبش خورد آن هم در سانتیاگو برنابئو.

«بعد از ظهر سگیِ» بارسلونا

ساعت 23:15 امشب بارسلونای انریکه پا به زمین دشمن می گذارد آنها با فاصله ای 3 امتیازی و یک بازی زیاد از رئال شانس زیادی جهت قهرمانی در لالیگا ندارند. این بازی که تمام شود 5 بازی تا آخر لالیگا مانده و فقط پیروزی در این دیدار می تواند بارسا را جهت قهرمانی در لالیگا امیدوارنگه دارد.

اما آیا بارسای انریکه توانایی این را دارد که رئال را شکست دهد و البته از بعد فصل بربیاید؟ تاریخچه سال های اخیر این تیم می گوید که باید چنین اتفاقی رخ بدهد.بالاخره آنها مدت هاست به بالای سربردن جام عادت دارند ولی اگر این اتفاق نیافتد چه می شود؟ به سال بعد امیدی هست؟ به بارسا با اینیستای 33 ساله و مسی 30 ساله و بوسکتس 29 ساله .

به سال بعد بارسا امیدی هست؟تیمی با اینیستای 33 ساله و مسی 30 ساله و بوسکتس 29 ساله . نیمار در این چند سال اسطوره نیوکمپ شده؟ کسی توانسته جای ژاوی را پر کند؟ به

نیمار در این چند سال اسطوره نیوکمپ شده؟ کسی توانسته جای ژاوی را پر کند؟ به نظر می رسد که جواب روشن و تلخی جهت همه این پرسش ها وجود داشته باشد.سیزدهمین سال بعد از شروع درخشش بارسای عصرجدید حالا انگار آبی اناری ها به آخر درخشش نزدیک می شوند.

صحبت از تیمی است که تا 2004 به مقداری از افتخارات رسیده بود و از آن سال به بعد شکلی عجیب و تازه به خود گرفت.

غول دوم اسپانیا که در تاریخ 105 ساله خودبه 16 قهرمانی اسپانیا و یک قهرمانی اروپا رسیده بود در 13 سال 29 قهرمانی در اسپانیا و اروپا و دنیا به دست آورد و از تیم دوم بارسلونا به تیمی پر طرفدار در سطح دنیا تبدیل شد. بارسا در سال های اخیر 8 قهرمانی لالیگا داشته ، 4 قهرمانی چمپیونز لیگ 4 قهرمانی کوپا دل ری 3 قهرمانی سوپر کاپ اروپا ،3 قهرمانی جام کلوب های دنیا و 7 قهرمانی سوپر کاپ اسپانیا.

«بعد از ظهر سگیِ» بارسلونا

این حجم افتخارات در سایه یک فلسفه فوتبالی به وجود آمد. فلسفه ای برآمده از توتال فوتبال و مشمول بر پاس های بسیار زیاد که به تیکی تاکا مشهور شد. سیستم تیکی تاکا که کل دنیای فوتبال را به هیجان می آورد و به وسیله پسران لاماسیا اجرا می شد. ژاوی ، اینیستا ، مسی پویول و … هرچقدر به آخر این سیزده سال نزدیک تر شدند ارام آرام پسران لاماسیا جداشدند و حالا ستاره اسطوره ای ارزش در سال های نهایی فوتبالش به سر می برد.

لیونل مسی فوق ستاره فوتبالی دنیا که در همه این سال ها درخشید و ثانیه ها و دقایق و روزهای خاص ای جهت فوتبال دنیا به وجود آورد. این ستاره و تیم فوق ستاره ها ولی انگار به آخر روزهای درخشش نزدیک می شود.

به سال بعد بارسا امیدی هست؟تیمی با اینیستای 33 ساله و مسی 30 ساله و بوسکتس 29 ساله . نیمار در این چند سال اسطوره نیوکمپ شده؟ کسی توانسته جای ژاوی را پر کند؟ به

یوونتوس که از لیگ قهرمانان از بین بردن ارزش کرد و این هفته هم برابر رئال نبردی دارند که باشکست و تساوی شانس قهرمانی لالیگا را هم کاملا از دست می دهند. جهت سال بعد مربی مشخصی ندارند و ستاره ارزش لیونل مسی وقت زیادی جهت تظاهر نخواهد داشت. امسال به نظر جز آخرین سال هایی است که می شود به بارسلونا اسطوره ای امید داشت.

شاید همه چیز را از نو بسازند و روی یک ستاره دیگر مثل دیبالا سرمایه گذاری کنند ولی نسل تیکی تاکا به فرماندهی لیونل مسی انگار به اخر خط رسید. خطی سیزده ساله ، شاید اصلا در روزهای بعد افتخارات بارسا را شمردند و امسال را از تاریخ از بین بردن کردند و نوشتند 12 سال پر افتخار جهت بارسا با تیکی تاکا.

«بعد از ظهر سگیِ» بارسلونا

پس شاید هر چیزی جهت بارسا است مربوط به همین امروز می شود. هرچه است جهت همین نود دقیقه هست. جهت نود دقیقه ای که شاید یک جام دیگر را احیا کنند و از سال سیزدهم هم بگذرند. پای تلویزیون در این نود دقیقه می شود هر لحظه افتخارات آبی اناری ها را مرور کرد . آنچه شما می بینید آخرین پرده ها از نمایش یک نسل اسطوره ای هست.

واژه های کلیدی: اروپا | ستاره | اسطوره | لالیگا | اسپانیا | اسپانیا | بارسلونا | بارسلونا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs