قطار کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد

قطار: کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد سیستان وبلوچستان دوومیدانی مسابقات دوومیدانی دوومیدانی نونهالان پسر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کم کردن فروش سینما در آمریکا ، باکس آفیس جهانی سال ۲۰۱۷ رکورد زد

آمار نشان می‌دهد فروش باکس آفیس جهانی با رسیدن به رقم ۴۰.۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ به یک رکورد دست یافت در حالی که فروش سینما در آمریکا پایین ترین میزان در ۲۳

کم کردن فروش سینما در آمریکا ، باکس آفیس جهانی سال ۲۰۱۷ رکورد زد

باکس آفیس جهانی سال ۲۰۱۷ رکورد زد/ کم کردن فروش سینما در آمریکا

عبارات مهم : سینما

آمار نشان می دهد فروش باکس آفیس جهانی با رسیدن به رقم ۴۰.۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ به یک رکورد دست یافت در حالی که فروش سینما در آمریکا پایین ترین میزان در ۲۳ سال اخیر بوده است.

به گزارش مهر، فروش سینما در سطح دنیا با رسیدن به رقم ۴۰.۶ میلیارد دلار به یک رکورد دست یافت که فروش میان آن در چین یکی از عوامل مهم آن بوده هست. در عین حال در آمریکای شمالی و کانادا این رقم پایین ترین رقم در سال های اخیر بوده است.

بازار داخلی آمریکا با کم کردن ۲ درصدی به رقم ۱۱.۱ میلیارد دلار دست یافت که در مقایسه با رکورد ۱۱.۶ در سال ۲۰۱۶ نشان دهنده کم کردن است.

در عین حال بالاتر رفتن قیمت بلیت به این کم کردن توجه مخاطبان به سینماها کمک کرد. این در حالی است که آمار تعداد بلیت فروش رفته با کم کردن ۶ درصدی به رقم یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون قطعه بلیت کم کردن یافت و شمار مخاطبان پایین ترین میزان از سال ۱۹۹۵ را نشان داد.

این در حالی است که آمار نشان دهنده زیاد کردن رشد مخاطبان خانگی بوده و تماشای فیلم های سینمایی در منزل به رقم ۴۷.۸ میلیارد رسید که رشدی ۱۱ درصدی را نشان می دهد. این نشان دهنده موفقیت سرویس های استریم و آنلاین است.

آمار تماشای دیجیتال سینمایی با رشدی ۲۰ درصدی در آمریکا روبه رو شده است و این آمار در سطح جهانی زیاد کردن ۴۱ درصدی را کسب کرده هست. آمار مخاطبان ویدیویی نیز با افزایشی ۳۳ درصدی روبه رو شده است و به رقم ۴۴۶.۸ میلیون رسیده است.

در عین حال در مقایسه با آمار سال ۲۰۱۶ شمار سینماروهای بین سن ۱۸ تا ۲۴ در آمریکا با کاهشی ۲۸ درصدی روبه رو شده است در حالی که مخاطبان سینما بین سال های ۱۲ تا ۱۷ نیز کاهشی ۲۲ درصدی را نشان می دهد. مخاطبان بالای ۴۰ سال ولی زیاد کردن داشته اند.

کم کردن فروش سینما در آمریکا ، باکس آفیس جهانی سال ۲۰۱۷ رکورد زد

واژه های کلیدی: سینما | میلیون | آمریکا | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs