قطار کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد

قطار: کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد سیستان وبلوچستان دوومیدانی مسابقات دوومیدانی دوومیدانی نونهالان پسر

گت بلاگز اخبار حوادث فوت دانش‌آموز كلاس هفتمي در اردو

روز شنبه، دوم ارديبهشت قرار بود روز شاد دختران يكي از مدارس سيرجان باشد كه به اردوي بهاري بيرون از شهر رفته بودند، در عوض صحنه اردو تبديل شد به صحنه فوت يكي از

فوت دانش آموز كلاس هفتمي در اردو

عبارات مهم : آموزش

روز شنبه، دوم ارديبهشت قرار بود روز شاد دختران يكي از مدارس سيرجان باشد كه به اردوي بهاري بيرون از شهر رفته بودند، در عوض صحنه اردو تبديل شد به صحنه فوت يكي از هم كلاسي هاي ارزش كه جان خود را در محدوده اردوگاه صاحب الزمان روستاي تكزه در بخش پاريز، از دست داد.

روز گذشته خبرگزاري ميزان به نقل از معاون پرورشي اداره آموزش و پرورش سيرجان نوشت: «دانش آموز فاطيما بهروزيان كه در مقطع هفتم متوسطه تحصيل مي كرد، روز گذشته در اردوي دانش آموزي جان خود را از دست داد. عصر روز گذشته وي به همراه مربي پرورشي خود به تپه ها و صخره هاي خارج از محدوده اردوگاه صاحب الزمان روستاي «تكزه» بخش «پاريز» رفته بود و از كوه پرت شد. مصدوم بلافاصله به بيمارستان اعزام شد ولی در مسير 60 كيلومتري اين دِه تا سيرجان به علت خونريزي مغزي جان باخت.»

در حالي كه اخبار انتشار یافته خبر از سقوط اين دانش آموز از ارتفاع مي دهند، رييس اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان كرمان مي گويد كه منطقه اي كه اردوي دانش آموزي در آن برگزار شده است بود، اصلا منطقه كوهستاني نيست. اميد سلاجقه در گفت وگو با «اعتماد» گفت: «در منطقه اي كه اتفاق رخ داده است اصلا كوهي وجود ندارد، يك تپه است كه دانش آموزان در حال پياده روي روي آن بودند كه متاسفانه اين دانش آموز همانجا زمين خورده و به نظر مي رسد كه به دليل ضربه وارد شده است به سرش فوت كرده هست، ولی سقوط و پرت شدن از ارتفاعي در كار نبوده.»

فوت دانش‌آموز كلاس هفتمي در اردو

به گفته سلاجقه اين مدرسه غيردولتي تمامي ضوابط مربوط به برگزاري اردوي دانش آموزي را رعايت كرده بوده است و دانش آموزان به وسیله معلمان و مدير مدرسه همراهي مي شدند: «اين اتفاق بسيار نادري بود و خودمان هم هنوز باور نداريم كه چگونه چنين اتفاقي رخ داده هست. قرار شده است تا دليل قطعي فوت بعد از انجام كالبدشكافي به وسیله پزشكي قانوني اعلام شود. تنها چيزي كه در مورد اتفاق شنيده ام اين است كه دانش آموز متوفي پيش از اين اتفاق به دوستانش گفته كه من ورزشكارم و كوهنوردم و شروع به دويدن كرده و به دليل زمين خوردن اين اتفاق رخ داده است.» او مي گويد كه مسوولان آموزش و پرورش شهرستان براي دلجويي به خانواده سر زده اند و قرار است منطقه اي كه اتفاق در آن رخ داده است به وسیله نمايندگان آموزش و پرورش بررسي شود.

واژه های کلیدی: آموزش | روز گذشته | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs