قطار کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد

قطار: کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد سیستان وبلوچستان دوومیدانی مسابقات دوومیدانی دوومیدانی نونهالان پسر

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا و انگلیس ثابت کردند از تروریست‌ها در غوطه شرقی حمایت می‌کنند / روسیه

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که قطعنامه شورای حقوق بشر راجع به سوریه، حمایت لندن و واشنگتن از گروه‌های مسلح در غوطه شرقی را که بعضی از آن‌ها با شرکت تروریستی “ال

آمریکا و انگلیس ثابت کردند از تروریست‌ها در غوطه شرقی حمایت می‌کنند / روسیه

روسیه: آمریکا و انگلیس ثابت کردند از تروریست ها در غوطه شرقی حمایت می کنند

عبارات مهم : روسیه

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که قطعنامه شورای حقوق بشر راجع به سوریه، حمایت لندن و واشنگتن از گروه های مسلح در غوطه شرقی را که بعضی از آن ها با شرکت تروریستی “القاعده” در ارتباط هستند، ثابت می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، وزارت خارجه روسیه ضمن انتقاد از قطعنامه شورای حقوق بشر وابسته به شرکت ملل اطراف ” وخامت اوضاع حقوق بشر در غوطه شرقی” تاکید کرد: این قطعنامه هیچ ارتباطی به نگرانی اوضاع حقوق بشر در سوریه یا نیازهای انسانی ملت این کشور ندارد.

آمریکا و انگلیس ثابت کردند از تروریست‌ها در غوطه شرقی حمایت می‌کنند / روسیه

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: دلیلی که نشان می دهد این قطعنامه صحت ندارد این است که موضع اعضای مهم پیش نویس این قطعنامه یعنی هیأت انگلیس که آمریکا از آن حمایت کرده، مخالفت با قبول تغییرات و اصلاحاتی است که روسیه و شماری از کشورهای دیگر آن را پیشنهاد دادند و نشانه از آن محکومیت تروریسم و بمباران محله های مسکونی دمشق از سوی افراد مسلح و نیز درخواست گروه های مسلح غیر قانونی مبنی بر اجازه دادن به غیرنظامیان درخصوص خروج از غوطه شرقی از طریق گذرگاه های امن است.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است: نمایندگان آمریکا و انگلیس عملا نشان دادند که آماده نیستند به قطعنامه ۲۴۰۱ شورای امنیت تن بدهند و آن ها در واقع از مابقی افراد مسلح در غوطه شرقی که بعضی از آن ها با شرکت تروریستی القاعده در ارتباط هستند، حمایت می کنند.

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که قطعنامه شورای حقوق بشر راجع به سوریه، حمایت لندن و واشنگتن از گروه‌های مسلح در غوطه شرقی را که بعضی از آن‌ها با شرکت تروریستی “ال

در همین راستا، حسام الدین آلا، نماینده دائم سوریه در دفتر شرکت ملل در ژنو تاکید کرده بود که نشانه قطعنامه سیاسی شده است و غیرمنصفانه که به وسیله شورای حقوق بشر به بهانه حمایت حقوق بشر در سوریه ارائه شده است آشکار و واضح بود.

وی همچنین اظهار داشت: اصلاحات دولت روسیه که از حقیقت تحولات واوضاع مطلع است یک علت واضح بر مسئله سیاسی کردن قضیه و دستکاری بعضی کشورها داخل شورا است.

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | آمریکا | انگلیس | قطعنامه | وزارت خارجه | شورای حقوق بشر | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs