قطار کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد

قطار: کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد سیستان وبلوچستان دوومیدانی مسابقات دوومیدانی دوومیدانی نونهالان پسر

گت بلاگز اخبار بین الملل اخباری از نجات پسر قذافی از سوء قصد تازه

منابع رسانه‌ای لیبیایی اخباری از ناکام ماندن توطئه سوء قصد به جان سیف الاسلام قذافی در بازداشتگاهش در شهر “الزنتان” منتشر کردند.

اخباری از نجات پسر قذافی از سوء قصد تازه

اخباری از نجات پسر قذافی از سوء قصد جدید

عبارات مهم : سیاسی

منابع رسانه ای لیبیایی اخباری از ناکام ماندن توطئه سوء قصد به جان سیف الاسلام قذافی در بازداشتگاهش در شهر “الزنتان” منتشر کردند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، این منابع رسانه ای لیبیایی اعلام کردند که سیف الاسلام قذافی، پسر رهبر مخلوع لیبی از سوء قصد تازه ای جان سالم به در برده است.

اخباری از نجات پسر قذافی از سوء قصد تازه

این منابع همچنین افزودند: این سوء قصد از سوی اسامة الجویلی، وزیر دفاع سابق و مدیر شورای نظامی در “الزنتان” طرح ریزی شده است بود.

منابع در ادامه اعلام کردند، الجویلی تعدادی از افراد مسلح را به مکان حبس قذافی با نشانه “ترور وی” فرستاده بود. این سومین سوء قصد به جان قذافی طی ماه های اخیر است.

منابع رسانه‌ای لیبیایی اخباری از ناکام ماندن توطئه سوء قصد به جان سیف الاسلام قذافی در بازداشتگاهش در شهر “الزنتان” منتشر کردند.

تاکنون شورای نظامی الزنتان راجع به این عنوان تصویر العمل نشان نداده است.

سیف الاسلام قذافی همچنان در حبس خانگی در شهر الزنتان از وقت بازداشتش در سال ۲۰۱۱ میلادی از سوی عنصرهای “گردان الزنتان” است.

وی در انتظار رای منع تعقیب دادگاه کیفری بین المللی در پی موافقت پارلمان لیبی با قانون عفو سراسری است که سیف الاسلام و تعدادی از اعضای نظام سابق لیبی مشمول آن هستند.

اخباری از نجات پسر قذافی از سوء قصد تازه

اخیرا درخواست های حامیان سیف الاسلام قذافی از گروه های بین المللی جهت آزادی او و بازگشتش به صحنه سیاسی زیاد کردن یافته هست. به طوری که بعضی بر این باورند که احتمالا او می تواند به وحدت تعدادی از قبایل و همکاری با بقیه بازیگران سیاسی در احیای وحدت کشور که از آشوب و هرج و مرج زحمت می برد، کمک کند. در حالی که بعضی دیگر معتقدند، او هیچ آینده سیاسی ندارد و هرگز بهتر از پدرش که بیش از چهار دهه حکومت کرد، نخواهد بود.

واژه های کلیدی: سیاسی | منابع | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs