قطار کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد

قطار: کرمان مسابقه استان یزد منطقه آزاد سیستان وبلوچستان دوومیدانی مسابقات دوومیدانی دوومیدانی نونهالان پسر

گت بلاگز اخبار اجتماعی پربارش‌ ترین مناطق کشور در دو روز آینده

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی کشور استان‌های پربارش کشور طی دو روز آینده را اعلام کرد.

پربارش‌ ترین مناطق کشور در دو روز آینده

پربارش ترین مناطق کشور در دو روز آینده

عبارات مهم : همراه

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی کشور استان های پربارش کشور طی دو روز آینده را اعلام کرد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا در تشریح اوضاع هوا کشور اظهار کرد: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی، از بعد ازظهر امروز و اوایل وقت روز دوشنبه (۴ اردیبهشت) در سواحل دریای خزر زیاد کردن دما و وزش باد آینده نگری می شود که در سواحل غربی خزر و اردبیل گاهی با وزش باد شدید جنوبی همراه خواهد بود.

پربارش‌ ترین مناطق کشور در دو روز آینده

پیش بینی استان های پربارش در روز آینده

وی افزود: روز دوشنبه در غرب، شمال غرب و در بعدازظهر این روز در سواحل غربی خزر و دامنه های جنوبی البرز و زاگرس مرکزی ابرناکی، رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود و بارش ها در مناطقی از کرمانشاه، کردستان، آذربایجان شرقی، زنجان و شمال قزوین شدت بیشتری خواهد داشت.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی کشور استان‌های پربارش کشور طی دو روز آینده را اعلام کرد.

به گفته مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی، از آخرهای وقت روز دوشنبه و طی روز سه شنبه(۵ اردیبهشت) با نفوذ جریان های شمالی در استان های ساحلی دریای خزر بارش باران، وزش باد و کم کردن ۱۰ تا ۱۵ درجه ای دما آینده نگری می شود و دریای خزر در این مدت مواج خواهد شد.

وظیفه ادامه داد: روز سه شنبه در دامنه های جنوبی البرز، مناطقی از شمال شرق و نواحی مرکزی کشور نیز ابرناکی و رگبار و رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد که بعدازظهر این روز در دامنه های جنوبی البرز گاهی با وزش باد شدید همراه خواهد بود و بارش ها در این روز در دامنه های البرز در استان های مازندران، گلستان، شمال تهران، شمال سمنان، شمال البرز و خراسان شمالی شدت بیشتری خواهد داشت.

این کارشناس شرکت هواشناسی با بیان اینکه روز سه شنبه بخش های مرکزی و شرقی خلیج فارس نیز به باعث وزش باد شدید مواج خواهد شد، اظهار کرد: بعد ازظهر امروز نیز در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود که در بعضی نقاط با گرد و خاک همراه خواهد بود.

پربارش‌ ترین مناطق کشور در دو روز آینده

وی در آخر در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز دوشنبه نیمه ابری، در بعدازظهرهمراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود که بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز ۲۹ و ۱۸ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز سه شنبه، نیمه ابری، همراه با بارش پراکنده در بعدازظهر رگبار و رعد و برق، اوایل شب وزش باد شدید و در آخرهای وقت کم کردن ابر آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای این روز ۲۶ و ۱۲ درجه سانتیگراد خواهد بود.

واژه های کلیدی: همراه | دوشنبه | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs